Наскрізна аналітика

Дізнайтеся, наскільки ефективні ваші маркетинг і продажі

Визначайте, яка реклама приносить дохід

Наскрізна аналітика дозволяє аналізувати ефективність реклами за самим надійним показником — доходом. Без неї бізнесу доводиться орієнтуватися на проміжні конверсії: наприклад, кліки, заявки і т. д., які не завжди призводять до продажу. Наскрізна аналітика об'єднує дані про витрати з рекламних систем з інформацією про доходи з CRM. І відтворює шлях покупця: від переходу з конкретної кампанії до здійснення покупки.

Визначайте, яка реклама приносить дохід
Чим наскрізна аналітика Ringostat відрізняється від аналогічних рішень

Чим наскрізна аналітика Ringostat відрізняється від аналогічних рішень

 • Модель атрибуції Event-Driven. На основі подій Ringostat розраховує внесок кожного каналу в конверсії. Завдяки гнучкості платформи, можна побудувати будь-яку з класичних моделей атрибуції або кастомну.
 • Цілі. Передавайте до аналітики проміжні цілі з вашої воронки продажів. Наприклад, консультація, зустріч.
 • Ваги етапів угоди. Задайте вагу кожного етапу воронки в залежності від його цінності для маркетингу компанії.
 • Період напіврозпаду. Це час, з ходом якого цінність взаємодії поступово слабшає. У випадку з рекламою, чим ближче до скоєння конверсії — тим цінніше канал, який її приніс. Задавайте період напіврозпаду в залежності від циклу продажів.

Переваги Ringostat перед іншими способами побудови наскрізної аналітики

 • Глибина даних. Наскрізна аналітика Ringostat дає розуміння ROI рекламних кампаній аж до ключового слова.
 • Простота підключення. Достатньо налаштувати інтеграцію з рекламними системами, CRM та підключити колтрекінг. Цю зв'язку ви робите усього один раз.
 • Будується без залучення підрядників. Жодної потреби вибирати фахівця, складати технічне завдання, визначатися з інструментами та узгоджувати метрики, за якими будуть розраховуватися результати.

Переваги Ringostat перед іншими способами побудови наскрізної аналітики
Автоматизуйте роботу з даними: наскрізна аналітика збере їх і порахує ROI за вас

Автоматизуйте роботу з даними: наскрізна аналітика збере їх і порахує ROI за вас

Не потрібно створювати дашборди та самостійно зводити дані з різних систем — Ringostat зробить це автоматично. Отримайте ключові показники у вигляді готового звіту про окупність реклами. Також ви можете вручну завантажувати дані про витрати на просування, якщо це потрібно. Наприклад, про витрати на органіку, банерну рекламу і т.д. Лишається тільки приймати виважені рішення на основі чітких даних та ROI, який сервіс розрахує автоматично.

Працюйте в одному вікні

Використовуючи наскрізну аналітику Ringostat, ви не перемикайтеся між різними інструментами. Аналізуйте дані в одному інтерфейсі: сесії, дзвінки, кількість продажів і окупність реклами. Отримайте автоматизований звіт, в якому зібрані ключові метрики ефективності маркетингу. Витрати на рекламу і доходи з неї відображаються не тільки в наскрізний аналітиці, а й в додаткових звітах.

Працюйте в одному вікні
Економте час і ресурс на підтримку та налаштування

Економте час і ресурс на підтримку та налаштування

Ви налаштовуєте наскрізну аналітику лише один раз за детальними мануалами. Все необхідне для роботи вже включено в функціонал. Не потрібно витрачати час на скрипти і модернізацію системи, щоб отримати потрібну інформацію. Немає необхідності купувати додаткові сервіси та оплачувати роботу сторонніх фахівців.

Керуйте ставками Google Ads безпосередньо зі звіту наскрізної аналітики

Ringostat рекомендує* ставки на базі розумного алгоритму, виходячи з продажів і прогнозу конверсії. Вам не потрібен аналітик, щоб об'єднати розрізнені дані і робити висновки. Декілька кліків, і рекламна кампанія приносить більше цільових звернень. Керування ставками відбувається безпосередньо зі звітів наскрізний аналітики. Це зручно тим, що в одному вікні ви бачите ефективність ключових слів, і тут же змінюєте ставки.

  *Ringostat надає виключно рекомендації щодо зміни ставок, використовуючи автоматичний алгоритм роботи з даними, і не несе відповідальність за ваші дії. Вносити такі зміни чи ні — вирішувати вам.

Керуйте ставками Google Ads безпосередньо зі звіту наскрізної аналітики
Отримайте докази, що налаштована реклама ефективна і окупається

Отримайте докази, що налаштована реклама ефективна і окупається

Дані наскрізний аналітики допоможуть визначити, чи приносять кампанії дохід, а не просто трафік і конверсії. Щоб оцінити ефективність маркетингу, не потрібно вручну будувати щомісячні звіти, достатньо взяти інформацію в Ringostat. Наскрізна аналітика дозволить завжди мати на руках найважливіші дані про успішність реклами. Згідно формули, яку використовує Ringostat, якщо ROI> 0, то він вважається позитивним.

Будьте впевнені в безпеці даних

 • SSL-шифрування даних. Сертифікат безпеки захищає інформацію, яка передається між браузером користувача та серверами. Ringostat також додатково шифрує дані, які передаються між його серверами.
 • Резервне копіювання. Ringostat копіює всі дані на серверах, щоб інформація завжди була в цілості і при потребі легко відновлювалася.
 • Відповідність європейським стандартам GDPR — Загального регламенту щодо захисту даних.
  Детальніше

Будьте впевнені в безпеці даних